Blondýna na benzínce nemůže najít víčko nádrže své Tesly. Uhodnete proč? (VIDEO)

                   

Zdá se, že benzín (nebo nafta) a auta jsou tak propojeny, že když nastoupíte do automobilu, už si myslíte, že vozidlo, kterým jedete, určitě spaluje benzín (nebo naftu).No, jak se ukázalo, a jak všichni víme, žádná Tesla na benzín nejezdí. A samozřejmě, z toho důvodu je i model S je poháněn výhradně elektřinou.

Některým řidičům je potřeba s tankováním pomoci

Ale ano, i tak se najdou nevědomí jedinci vlastně je a nemůžeme vinit z hlouposti, protože nová vlna elektrických automobilů je stále v relativně mladém věku.Co můžeme udělat, je pomoci, což je přesně to, co se děje ke konci tohoto videa.

Co když je to jen nahrané?

Nebo je to možná jenom vtip a celé to na nás blondýna s culíky a růžovou sukýnkou jen dokonale sehrála. Tak, či tak, určitě to stojí za shlédnutí. Určitě se zasmějete.

Mohlo by vás zajímat: Natankovali jste špatné palivo? Co hrozí a jak z toho ven?

A kdybyste se někdy setkali s něčím podobným, možná zareagujete o něco rychleji a řidiči fixovanému představou o spalovacím motoru poradíte pohotověji. Sdílení vědomostí, vzájemná pomoc a respekt, to vše dělá život na silnici příjemnější a snazší.

Video se původně objevilo na stránkách INSIDEEVs a v komentářích se objevují názory, že jde o něco podobného, jako když si do dieselu natankujete naftu, nebo když „běžné‘ elektrické auto připojíte k nabíječce Tesla Supercharger. Jeden ze čtenářů také připomněl půl roku starou záležitost, kdy se jedné řidičce vznítil její Smart, protože „natankovala“ benzín do otvoru sání motoru. Skutečně, pokud se podíváte na poslední model dvoumístné „nákupní taštičky“, na pravém boku má otvor nádrže a na levé straně sání vzduchu motoru, přičemž oba dva otvory vypadají velmi podobně.

Smart s benzínem v sání vzduchu dopadl hůř

Blondýně s Teslou se naštěstí nic podobného nestalo, ale možná by bylo vhodné, kdyby elektrická auta prodávaná v USA měla v kabině upozornění ve výšce očí, že toto vozidlo nejezdí na benzín a žádné palivo se nemá nikam tankovat, jinak může nastat katastrofa.

Mohlo by vás zajímat: Tímhle se Elon Musk nechlubí – co Tesla nechce, abyste o jejích autech věděli?

Humor na stránkách AutoŽivě ani ve světě elektrických automobilů není nic nového, Jak jste si určitě všimli, občas se tu objeví něco pro zasmání. Nicméně, stále je tu otázka: je blondýna z videa opravdu tak hloupá, nebo šlo jen o sehranou scénku?

Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články