Brutální agresivita na silnici. Rozzlobení cyklisté napadli a rozmlátili BMW X5

                   

Skupina cyklistů zaútočila na SUV uprostřed ulice poté, co byl jeden z nich zraněn, zřejmě vinou řidiče automobilu. Při nehodě, ke které došlo v New Yorku ve Spojených státech, cyklisté do vozu kopali, mlátili pěstmi a dokonce i svými koly a tím poškodili auto na několika místech. Poté před příchodem policie z místa ujeli.

Skupina velmi mladých cyklistů obklíčila BMW X5, které řídil jeho majitel jménem Max Dealer, s matkou na sedadle spolujezdce vedle něj.

Video natočené očitými svědky incidentu ukazuje, jak mladí lidé svými koly mlátí do kapoty. Jeden z členů skupiny vyskočil na kapotu a začal kopat do čelního skla, dokud se nerozbilo.

iZdroj fotografie: BMW
Zdroj fotografie: BMW

Ke konfliktu zaznamenanému na videu došlo po incidentu nahlášeném majitelem offroadu. Podle něj jeden z cyklistů jel vedle auta, držel se ho a používal ho jako tahač. Řidič řekl, že zpomalil, aby umožnil cyklistům ho objet, ale zaslechl úder zezadu.

Zdá se, že řidič zastavil příliš prudce, protože cyklista za ním nestihl zareagovat, narazil do auta a zranil se. Nejspíš toto cyklisty vyprovokovalo k pomstě.

iZdroj fotografie: BMW

„Chtěl jsem otevřít dveře a vystoupit, ale okamžitě jsem byl ze všech stran obklopen těmi lidmi, kteří právě slezli z kol. Začali křičet, mlátit do auta a kapoty a vyhrožovat, “řekl Max Torgovnik. Řidič dokázal schopen nastartovat a odjet, jakmile se mezi rozzlobenými cyklisty objevila mezera.

V souvislosti s nehodou byl zadržen 15letý teenager z Queensu, ostatní cyklisté jsou hledaní policií.

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články