Co se stane, když namísto pneumatik pojedete na dřevěných špalcích? Výsledek vás překvapí

                   

Máte doma starý, vyřazený automobil, se kterým se dají dělat doslova psí kusy? Pak neváhejte a pusťte se do experimentu, jako tenhle automobilový nadšenec. Pozor, tento YouTuber má v rukávu mnohem více es, kterým šokuje a zároveň baví své fanoušky. Možná se v jeho nápadech natolik shlédnete, že i se svým povoláním budete brázdit polní cesty v luxusním supervoze z vlastní výroby!

Kola pro dřevorubce, myslivce a jiné nadšence

O tom, že si mají chlapi hrát, aby nezlobili, je toho na internetu napsáno dost. O tom ví své i jeden YouTuber, který svými příspěvky rád baví své příznivce. Co by člověk neudělal pro to, aby dostal pár lajků od široké veřejnosti! Tentokrát se rozhodl, vyrobit si opravdu netradiční kola. Jednoduše ze dřeva.

Co je k výrobě dřevěných kol potřeba a jak je vyrobit?

Rozhodně se neobejdete bez místa pro kutilství a následné testování, motorové (elektrické) pily, velkého špalku, pravítka, tužky, vrtáku a kovových „držáků.“ A samozřejmě trochu šikovnosti.

Jak na to? YouTuber rozřezal špalek na stejné díly, vyvrtal do nich díry v dané rozteči, připevnil kola na kovové tyče, předem připevněné k vozu a je hotovo.

Pozor na policii a nerovnosti

Automobil s dřevěnými koly neměl kupodivu žádný problém s jízdou! Proč by také měl, když dříve se na vozy dávala výhradně dřevěná kola? Pravda, byly trochu rovnější. Možná to chce v tomto případě upravit odpružení, ideálně nahradit původní sedačky třeba těmi z autobusu a také se zcela vyhnout jakýmkoli nerovnostem. S autem bez problémů urazíte pořádný kus cesty, zacouváte i zaparkujete, kam je potřeba. Pozor! Rozhodně s nimi ale nejezděte na silnice!

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Spolupráce Ruska a Íránu je rozsáhlejší, než se může zdát: těží z ní obě země, islámská republika hlavně ucítila možnost značné modernizace
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení
adbz.cz
adbz.cz
Odolná střecha je komplexní práce. Na co nesmíte zapomenout?