Diskuze - Nová emisní norma přepočítala spotřebu plug-in hybridů: papírových 0,8 l/100 km byla iluze, bez nabíjení spálí 7 až 9 litrů

Diskuze: Nová emisní norma přepočítala spotřebu plug-in hybridů: papírových 0,8 l/100 km byla iluze, bez nabíjení spálí 7 až 9 litrů

Zpět do článku
Co si myslíte o článku?
0/5 (0%) 0 hlasů
Nahlásit chybu
Zobrazit další články