Dodávka IVECO Daily šetří až 10 % nákladů

Dodávka IVECO New Daily ušetří až 10 % paliva a nákladů na provoz. Nové technologie spojují to nejlepší a vytváří dodávku pro městský provoz.

i Zdroj fotografie: Iveco
                   

Ať rozvážíte zboží nebo dojíždíte za klienty, je pohodlí na cestách stejně důležité jako praktičnost a spolehlivost vozu. Za tímto účelem navrhlo IVECO dodávku New Daily, která rozumí řidičům i jejich podnikání, a pomáhá jim snižovat náklady na provoz i údržbu. Vděčí za to novým technologiím i zvláštně navrženým pneumatikám, díky nimž je každodenní ježdění ve městě i mimo něj pohodlnější a úspornější.

Iveco Daily šetří až 10 % nákladů na provoz i údržbu

Nový koncept dodávek zahrnuje řadu pokročilých technologií, které byly automobilkou IVECO navrženy speciálně pro každodenní užívání vozidla. Jedná se kupříkladu o motor s elektronicky řízeným turbodmychadlem s proměnlivou geometrií, což zajišťuje nižší spotřebu paliva, respektive jeho efektivnější využívání, neboť bude docházet ke změně velikosti dodávaného plnícího tlaku.

Turbodmychadlo IVECO New Daily tak lépe reaguje na aktuální požadavky spalovacího motoru, v důsledku čehož ušetří dodávka až 10 % pohonných hmot. S tím pomáhají i unikátní pneumatiky Super Eco Low Rolling třídy A, které byly navrženy speciálně pro dodávku IVECO New Daily se systémem Start & Stop. Agregát i startér je navržen tak, aby zvládal i opakované startování v městském provozu, aniž by došlo ke snížení komfortu.

iZdroj fotografie: Iveco
Dodávka, která změní perspektivu vašeho podnikání

Jelikož výrobce navrhl stroj tak, aby zvládal i velkou zátěž, nebudete muset tak často řešit technickou stránku vozidla. Dodávka IVECO New Daily používá prémiový motorový olej s prodlouženým intervalem výměny, což zajišťuje až 10% úsporu nákladů při provozu ve městě. Ročně tak můžete ušetřit značnou částku a investovat ji lépe ve svém podnikání.

Dodávku IVECO Daily si můžete přizpůsobit

Všechny moderní technologie jsou kombinovány v několika druzích karoserie na 3,3 až 6,5 tuny s velikostí nákladní nákladního prostoru od 7,3 do 19,6 metrů krychlových. V nabídce je panelová, poloprosklená a prosklená dodávka s různými rozvory, výškou střechy i zadních převisů. Automobil IVECO Daily si tak snadno přizpůsobíte svým potřebám při zachování všech pokročilých technologií.

S provozem pomůže i chytrá konektivita

Vozidlo pochopitelně obsahuje i řadu softwarových vychytávek, které vám pomohou s jeho provozem i odstraňováním závad. Jedná se třeba o vzdálenou diagnostiku, službu OTA (aktualizace softwaru a oprava na dálku), proaktivní službu, kdy bude servis proveden na dálku na základě živých parametrů dodávky IVECO Daily, nebo o MyDaily Smart Report, z něhož vyčtete hlášení o svém vozidle, jeho výkonu a spotřebě paliva.

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Hrnčíř

Zobrazit další články