Dva agresoři v BMW na videu: Český gauner jde dát řidiči pěstí, druhý nerozdýchá kolonu na dálnici. Poznáte je?

Když se sejdou dva arogantní jedinci v BMW, může to být důvodem k zasmání, pokud jeden z nich uvíznul v „devadesátkách“. Nebo k trestnímu oznámení, jelikož ten druhý zaútočí.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem STOP CHAM
                   

Ne, opravdu nemám nic proti mnichovské značce, naopak jsem se tady před pár dny rozplýval nad extra zachovalým exemplářem E46 330Ci a přemýšlel, jestli bych to nakonec přece jen nevydržel s jednou ledvinou, kdyby to mohla být cesta k zaparkování tohoto skvostu do garáže. Nakonec jsem usoudil, že s ohledem na pokročilý věk a předpokládaná zdravotní rizika si zatím obě ledviny nechám. Nicméně vidět dvě BMW a jejich „borce“ v akci opravdu stojí za to. Pojďme se na ně podívat společně, na ty fešáky jedny bavorský.

Peníze jsou v něm uložené lépe než v bance: Tohle auto se prodává za cenu, na níž nelze prodělat. Další už nebudou

Obtloustlý břichoun s telefonem v ruce

Můj kamarád, se kterým jsem seděl při psaní tohoto článku u stolu (stříhal mimochodem mimořádně pěkné video, brzy jej tady uvidíte), obě videa viděl a speciálně u tohoto prvního propuknul v smích, když spatřil obtloustlého řidiče. Jak vystupuje z X6 s telefonem v ruce a s napřaženým ukazováčkem si jde něco vyřídit. „Ty bláho, to je jak z devadesátek, já myslel, že tihle exoti už vymřeli.“ Ne, kámo, evidentně nevymřeli. A tenhle je, kromě svého komického vzhledu, zajímavý ještě něčím jiným:

Když se totiž podíváte na celé video pozorně, dojde vám, že se musel otočit. Ano, on sice v první části zcela ukázkově zablokuje někomu cestu, pak se nesmírně diví, že se někdo pravděpodobně dovolil ozvat („MNĚ, VLÁDCI VESMÍRU V BMW, si někdo dovolí něco říct?!“), nicméně odbočuje původně vlevo. To, že jej za chvíli uvidíme před autem s kamerou, znamená jedno: otočil se a šel provětrat své gigantické ego v diskusi. Že u toho vypadá jak z filmu Bony a klid, je už vedlejší, lituji především jeho partnerku. Pokud tedy nějakou má.

Černé brýle, kérka na ruce a pěstí na oko

Druhé video je však výrazně vážnější. A to nejen tím, že řidič (mimochodem Čech s českou RZ) tentokrát naprosto ukázkově a arogantně někoho blokuje a nechce jej pustit před sebe. Trestuhodná zábava, nicméně ne tak výjimečná. Občas zkrátka potkáte někoho, kdo by nesnesl, aby ho někdo předjel. Tady navíc možná s vozem kategorie MPV nebo mikrobusem, s ohledem na vyšší umístění kamery a absenci přední kapoty. Co je však už nejen trestuhodné, ale trestné, je to, co přijde nakonec:

Podle popisu v textu k videu totiž gauner s nepřehlédnutelnou „kérkou“ na paži řidiče v autě s kamerou inzultoval pěstí do obličeje. Když se na něj podíváte pečlivě, dojde vám, že typově to k němu docela sedí. Ano, tohle není komik s břichem a telefonem v ruce jak z devadesátek. Tohle je agresivní jedinec vyznávající fighting, pěstní souboj kdykoli a kdekoli. Chcete jej potkat na silnici? Určitě ne. Večer někde u baru? Také ne. Co s tím? Psychotesty u podobných „hovádek“? Jak to, že někdo podobný dostane řidičák? Dejte nám vědět do diskuse pod článkem, děkujeme!

Co si myslíte o podobných agresorech za volantem?

Zdroj: STOP CHAM
Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Autor článku

Michal Sztolár

Absolvent strojírenské technologie se již od mládí let zajímal o vše, co má čtyři a více kol. Na střední škole uspěl v celostátním kole SOČ s vlastním designem automobilu v systému CAD, od té doby se problematice aut věnuje na denní bázi. S dlouholetou praxí u jednoho z prodejců automobilů mu rukama prošlo nespočet různých typů automobilů, včetně několika opravdových unikátů. Specializuje se na automotive jako výrobní obor, marketing automobilů stejně jako na aktuální přechod k elektromobilitě.

Zobrazit další články