Hledáte cenově dostupné auto? Zvažte vůz po leasingu – být druhý se vyplatí!

                   

Bez automobilu se dnes neobejde téměř žádná domácnost, o potřebách podnikatelů ani nemluvě. Cest k vozidlu vede hned několik. Ne všechny však jsou bezproblémové.

Nejsnadnější cestu k novému vozu jednoznačně představuje operativní leasing. Tedy ve srovnání s nákupem, jak vozu nového, tak i nákupu vozidla z tzv. druhé ruky. Nákup v autobazaru se bohužel, jak ukazují některé případy prezentované v médiích, může proměnit v sázku do loterie. Za to mohou především někteří neseriózní prodejci, kteří bohužel kazí renomé celému autobazarovému segmentu. Samostatnou kapitolou samozřejmě je přetáčení najetých kilometrů, ke kterému stále v mnoha autobazarech dochází. Ojeté auto je jinými slovy třeba vybírat obzvláště pečlivě.

Nový automobil? Ne každý na něj má!

Větší jistotu v tomto smyslu představuje nákup vozidla nového. Pokusili jste se někdy propočítat, kolik vás provoz nového automobilu vůbec bude stát? V mnoha ohledech vyjde levněji, když si vozidlo pronajmete, či si jej vezmete na zmíněný operativní leasing. Takové vozidlo sice fyzicky nevlastníte, ale i přesto jej používáte. Aniž by vás děsily zmíněné náklady spojené s provozem vozu nového. Ty jsou na bedrech leasingové společnosti, s níž podepíšete leasingovou smlouvu. A po jejím vypršení si ji buď prodloužíte, nebo vozidlo za výhodných podmínek odkoupíte. A pozor, takové vozidlo si můžete odkoupit, aniž byste s danou společností smlouvu o operativním leasingu měli kdy uzavřenou. Vůz po leasingu si jinými slovy může pořídit prakticky kdokoliv. Takové vozidlo je nejenom cenově nejdostupnější, ale zároveň se sebou nese nejméně rizik spjatých s nákupem automobilu ojetého.

Vůz po leasingu? Správná volba!

Jaké jsou výhody koupě vozu po leasingu? Je to nejen jeho nízká cena. Kupec má tak v první řadě jistotu, že si pořizuje vozidlo s ověřeným původem. Víte také, že ani servisy nepozorují horší stav vozidel po firemních řidičích? Leasingová společnost velmi dobře ví, kdo a jak vůz užíval. Transparentní je i celý proces nákupu, při kterém klient nemusí mít obavy ze zmíněných skrytých vad a jiných bariér, které je nucena překonávat řada zákazníků neseriózních autobazarů.

Vybírejte na autapooperaku.cz

Auta po operativním leasingu nabízí například společnost Business Lease, jejíž nabídku najdete na stránkách autapooperaku.cz. Společnost je prvním a jediným majitelem. Už jen to samotné v sobě skýtá řadu výhod. Business Lease například coby poskytovatel operativního leasingu disponuje doložitelnou historií servisu i pojistných událostí. Ty vám předloží černé na bílém, bez žádného skrývání a přikrášlování. Kupující od společnosti také získává stoprocentní záruku najetých kilometrů, ale i výhodnou nabídku financování a možnost odpočtu DPH! A pozor, veškerá vozidla, která se společnosti vrací, procházejí poměrně přísnou selekcí. Do dalšího prodeje tak procházejí jen vozy v perfektním stavu!

Čtyři roky staré auto? Ideální!

U společnosti Business Lease si přitom můžete zvolit nejenom značku, ale i stáří vozu. Pořídit si tak můžete tři až čtyři roky starý vůz, tedy v podstatě perfektně zajetý, ale i levnější vůz starší. Buďme ale konkrétní. Alespoň co se cen týče. Čtyři roky stará Škoda Superb 2,0 TDI s pohonem na všechny čtyři kola s necelými šedesáti tisíci najetými kilometry (v provozu od 1.1. 2016) vás momentálně vyjde na 549 tisíc korun. O 124 tisíc korun levněji (tedy na 425 tisíc) vás pak vyjde Škoda Octavia s necelými osmdesáti tisíci najetými kilometry. Velmi lákavá je i cena tříleté Toyoty Auris z roku 2017! Ta může být vaše za pouhých 245 tisíc. To je opravdu slušná cena, nemyslíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články