Komplexní servisní služby a skladové vozy od Strojservisu – autorizovaného dealera vozů IVECO

Společnost Strojservis nabízí užitkové vozy IVECO a FIAT již 30 let a je jejich autorizovaným dealerem. Firma Strojservis se může pochlubit dlouholetými zkušenostmi v oboru.

                   

Při jednání čekejte efektivnost a především širokou nabídku služeb. Hledáte spolehlivý užitkový vůz pro své podnikání nebo kvalitní servis IVECO či FIAT? U společnosti Strojservis jste na pravém místě!

Využijte půjčovnu vozů v těch nejmodernějších prostorách podle evropských trendů

Společnost Strojservis byla založena roku 1990 Karlem Kopeckým. Již od počátku byl jejím cílem nabízet ucelenou a komplexní nabídku prodejních a servisních služeb pro nákladní a užitková vozidla IVECO. Firma se rozrůstala a roku 2001 došlo k otevření a zprovoznění nového prodejního a servisního střediska v pražských Horních Počernicích, které podléhá nejmodernějším evropským trendům. K profesionálním i běžným účelům si můžete u společnosti Strojservis vypůjčit nové či ojeté skladové vozy. Čekají na Vás vozy IVECO Daily s valníkovou nástavbou, s nosičem kontejnerů, dodávky, tahače nebo skříňové vozy a samozřejmě další oblíbené modely. 

Interní a externí servisní služby, komplexní pneuservis i půjčovna vozů

Servisní služby společnosti Strojservis na Vás čekají v plné parádě. Jejich kvalitní servisní zázemí disponuje nejmodernějšími technologiemi, diagnostikou vozů, kompletním vybavením i náhradními díly. Servis využívá veškerou dostupnou diagnostiku IVECO a FIAT. V případě výjimečných závad je k dispozici tele-servis, který nabízí online spojení s diagnostickou centrálou výrobního závodu. Pomocnou ruku přímo na silnici Vám vždy podají profesionálové se servisními či odtahovými vozidly ať už jste v jakékoliv nesnázi. Kromě služeb servisu se můžete spolehnout i na pneuservis dostupný pro všechny nákladní a užitkové automobily. Pneu na Vašem vozidle Vám přezují, opraví, vyváží nebo uskladní. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Rychlost produkce hypersonických raket Kinžal je žalostně nízká, a ke všemu je americký Patriot „ztrapnil“, jak nejlépe mohl
Události247.cz
Události247.cz
Na opravu auta si lidé počkají: Servisy hlásí několikatýdenní čekací doby
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
„Černooké děti“ jsou podle některých výsledkem křížení s mimozemšťany. Kamioňák chvíli po setkání s nimi zemřel
adbz.cz
adbz.cz
Popraskané špičky bot se dají zachránit. Díky žehličce budou opět jako nové