Legendární Stig se znovu objeví před kamerou. Zahrál si ve Star Wars

                   

Pokud jste viděli alespoň jeden jediný díl motoristického pořadu Top Gear, jistě víte kdo je to Stig. Ten se před nedávnem opět postavil před kameru. V pořadu s automobilovou tématikou to nebylo.

Stig se stal v pořadu Top Gear legendou. Závodní jezdec v typické bílé kombinéze a s helmou. Mnoho diváků pochopitelně toužilo poznat, kdo se pod touto „maskou“ skrývá. Jedním z nich byl i Ben Collins, který se proslavil především v závodech Nascar a LeMans. Nyní už svou roli v automobilovém pořadu nemá. Před kameru se přesto postavil.

Velmi zajímavé prozrazení

Zajímavostí bylo, že se Stig prozradil nevědomky sám. Ben Collins si pustil pusu na špacír v galerii v Bristolu, kde se rozpovídal o své práci. Dalším vodítkem k tomu, kdo doopravdy je, poskytly jeho odložené bílé rukavice u něj doma, kam shodou okolností přišel údržbář na běžnou opravu. A tajemství bylo venku. Přitom právě tato role byla v Top Gearu vždy tím nejutajovanějším.

Objeví se v nových Star Wars

Hvězdné války neboli Star Wars čeká premiéra. Dotočena je devátá série nesoucí název Star Wars: Vzestup Skywalkera. Fanoušci mohou už nyní sledovat trailer, který je má na celý film nalákat. Dost možná mnoho lidí naláká i fakt, že si v této epizodě zahrál také Stig, tedy konkrétně Ben Collins. Ten tuto informaci prozradil na své sociální síti.

Jaká je jeho role? To zatím neřekl

Těžko říci, jaká bude jeho role. Pravdou je, že tento muž má závodění v krvi a díky Top Gearu je před kamerou také jako doma. Motorističtí fanoušci očekávají, že by se měl v nových Hvězdných válkách posadit za volant (nebo lépe řečeno za knipl vesmírné lodi). On však nic neprozradil a tak se zůstává jenom u spekulací. Je také dost možné, že půjde jenom o velmi krátkou roli a vzhledem k mnoha maskám použitým ve filmu ho ani nepoznáme. Je proto třeba počkat na premiéru a přesvědčit se na vlastní oči.

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články