Nahá žena ukradla policejní auto: Krádež, pronásledování i zadržení zachytilo několik kamer. Její motiv byl doslova ďábelský

Co uděláte, když narazíte u silnice na zcela nahou ženu? Policista, kterému se to stalo, už nikdy neudělá to, co udělal.

i Zdroj fotografie: Městská policie hl. m. Prahy
                   

Nahá žena není pro policejní hlídku ničím atraktivním, naopak zkušený strážce zákona musí být obezřetný a vnímat rizika. Musí zvážit i to, že může jít o oběť trestního činu. Variantou ale také může být, že jde o pachatele. U neobvyklé události zachycené na video šlo vlastně o kombinaci obojího, žena se stala pachatelkou krádeže, ale byla i obětí. Obětí ďábla, jak uvedla, ovšem v reálu šlo o oběť zcela něčeho jiného.

Nahá žena jako obět nebo pachatel?

Ke zvláštní události došlo v Maricopa County, v americké Arizoně. Při hlídkování v oblasti narazil zástupce šerifa na zcela nahou ženu. Dívka se bez oblečení se procházela kolem místní čerpací stanice. Šokovaný policista se zastavil, aby evidentně dezorientované a vystrašené dívce pomohlKdyž ji požádal, aby nastoupila do policejního auta a začal hledat něco, čím by zakryl její nahoru, žena přeskočila ze sedadla spolujezdce za volantem a začala prchat.

iZdroj fotografie: Škoda

Policejní práce má jasně stanovená pravidla, na všechny možné případy jsou stanovené postupy a protokoly. Posadit si do auta člověka, který je zjevně mimo sebe, je podle nás zcela mimo standardy, příslušník policie udělal chybu. I když byla žena nahá, a na první pohled potřebovala pomoc, situace se během okamžiku změnila. Nakonec to byl policista, kdo byl v ohrožení, když ho auto při odjezdu vláčelo, a když upadl za autem na zem.

Policejní honička skončila zadržením

Do policejního pronásledování bylo zapojeno několik desítek policistů. Honička netrvala ani půl hodiny. Po zadržení se ukázalo, že nahou ženou je jednatřicetiletá Lisa Luna. Po zadržení nebyla pachatelka apatická jako u čerpací stanice, byla agresivní a křičela, že jí posedly síly pekelné. Následně šetření spojené s lékařskou prohlídkou přítomnost ďábla však neukázalo, naopak potvrdilo pozitivní výsledky testů na drogy. 

S odstupem několika dnů po svém zadržení souhlasila Lisa Luna s vazebním rozhovorem pro lokální tisk. Netrvala už na to, že jednala pod vlivem pekelných sil, své chování vysvětlila mnohem prozaičtěji. Novináři se přiznala, že onoho dne byla zdrogovaná svým bratrancem. Lisa Luna byla nakonec odsouzena za krádež policejního auta, od soudu odešla s nepodmíněným trestem odnětí svobody. Ve finále si ve vězení odseděla 27 měsíců.

Jak byste se při setkání s nahou ženou zachovali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Autor článku

Martin Sedláček

Vyučil se automechanikem a tuto práci také dlouhé roky provozoval. Pak se na čas přesunul do oblasti profesionální dopravy, řidičák má v podstatě na vše, co se dá u nás legálně řídit. Po několika letech za volantem nákladního auta se vrátil zpět k původní profesi, kterou už dělá spíše z pozice vedoucího dílny. Má tak čas na redakční a publikační činnost i osvětu v oblasti automobilové techniky.

Zobrazit další články