Při vytahování utopeného vozidla z řeky objevili potápěči obrovský poklad

                   

Žijeme ve velmi zajímavém světě, kde každý čin má svůj důvod a rozhodně mu není konec. Představte si, že zahodíte něco do koše, protože už to nepotřebujete, ale životní cesta této věci ještě nemá skončit. Má z ní mít užitek ještě někdo jiný, i přesto, že to může být až za několik let. Přesně to je příběh jedné slečny, která se rozhodla skoncovat s vozem svého bývalého přítele. Tím, že se rozhodla ukončit jeho život, připravila překvapení mnoha dalším lidem. A opravdu se jednalo o velké překvapení, které by potěšilo snad každého automobilového nadšence.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Facebook

S autem přímo do řeky

O jedné řece v Americe dlouho kolovaly legendy a zvěsti, že se v něm ukrývá auto. Auto měla před mnoha lety vrhnout do řeky mladá žena, neboť se s ním právě rozešel její přítel. Chtěla se mu tak pomstít, a tak auto, které od něj dostala, nechala vjet do řeky a utopit ho. Nakonec se tak stalo. O dvě desetiletí později se tým potápěčů rozhodl dno řeky prozkoumat a auto případně vytáhnout. Nikdo netušil, co se stane.

Dílo se podařilo

Potápěči se rozhodli, že dno řeky prozkoumají opravdu důkladně, aby nic neponechali náhodě. „Když už, tak pořádně.“ říkali si. Během prohledávání dna řeky se jim podařilo auto dívky najít a vytáhnout ho na břeh. Po rychlé očistě zjistili, že auto je ještě v poměrně zachovalém stavu a dalo by se s ním něco provést. Všichni byli nadšení, protože se jim dílo podařilo. To ovšem nebylo všechno, neboť tím prohledávání neskončilo.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Facebook

Další vozy pod hladinou

Během prohledávání totiž objevili ještě další automobilové kousky. Všichni byli v šoku a rozhodli se auta vytáhnout na břeh. Mezi vozidly byla například unikátní Mazda, Mustang a mnoho dalších zajímavých kousků. Na první pohledy vypadaly vozy v katastrofálním stavu, nicméně při bližším prozkoumání to nevypadalo úplně špatně. S pomocí úprav by se tyto vozy mohly obnovit a mohlo by se v nich znovu jezdit. Podívejte se na populární videa.

Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články