Agresor v luxusním SUV nabral na kapotu muže, který chránil svou rodinu. Video je důkaz, vše řeší policie

Mezilidské vztahy jsou složité, o to jednodušší může být jejich řešení. Stačí dát jednomu pár facek a pak ho nabrat autem na kapotu.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Agresivní řidič
                   

Záběry z českých silnic vám přinášíme poměrně pravidelně. Je smutné, jak moc řidiči porušují pravidla silničního provozu. Něco jiného však je jet vyšší než povolenou rychlostí na přehledném úseku či podjet pomalý kamion než prostě nabrat velkým SUVčkem chodce na kapotu.

Fyzické napadení a náraz autem místo diskuze? 

Pokud situace proběhla tak, jak je popsáno na přiložením videu, pak je řidič skutečně idiot. Vše prý začalo tak, že v době covidu požádal jeden muž druhého, zda by si mohl jeho syn nasadit respirátor, v obavě o zdraví své rodiny se sníženou imunitou. Událost pak měla dohru v podzemních garážích, kde došlo na konfrontaci, fyzické napadení, a nakonec i na kontakt auta s chodcem. Řidič bez ostychu nabral muže na kapotu auta.

Řidič Land Rover nejprve fyzicky napadl druhého muže, pak po upozornění nasedl do auta. Když napadený začal volat policii, muž v SUV, jak už bylo řečeno, ho nabral na kapotu. Nešlo jen tak o nějaké postrčení, telefonující se držel za víko kapoty, a byl podle svědků vyvezen na autě z podzemního parkoviště ven. To, že se nikomu nic nestalo, je zázrak. Událost šetří policie. 

Co si o situaci myslíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Francie pošle na Ukrajinu obrněná vozidla VAB 4×4. Ve výbavě mají účinný těžký kulomet M2 Browning
Události247.cz
Události247.cz
Češi nakupují dřevo a uhlí ve velkém. Důvodem je strach z růstu cen energií
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Mimozemské civilizace mohou kolonizovat galaxii bez mezihvězdných lodí. Je to jen otázka času
adbz.cz
adbz.cz
Po rodičích zdědila chatu v katastrofálním stavu – byla totiž 18 let opuštěná. Pustila se do oprav a vytvořila z ní sídlo snů