Řidička a řidič baví internet při podélném parkování. Co byste jim poradili? (VIDEO)

                   

Než se rozhodnete pustit si toto video na telefonu, tabletu, počítači nebo jakémkoli jiném zařízení, které používáte ke sledování videa, raději si přečtěte krátké upozornění. Ujistěte se, že dokážete plně kontrolovat výbuchy smíchu nebo hlasité výlevy údivu, nebo si najděte vhodné místo, kde můžete všechny zvuky a další činnosti provozovat, aniž byste někoho rušili nebo pohoršovali. Záchod ve vaší oblíbené hospodě pravděpodobně není dobrý nápad, ale když musíš, tak musíš, že?

Podélné parkování není pro všechny

Nedávno jsme zde publikovali článek o dívce, která při závěrečných zkouškách v autoškole „zaparkovala“ do zdi. Toto je ukázka ještě větší tragičnosti za volantem. Zmíněná dívka měla alespoň omluvu, že ještě neměla řidičské oprávnění. Duo v tomto malém hatchbacku vás nenechá na pochybách, že ani jeden z nich nemá za volantem co dělat a řidičáky by hned měli odevzdat. Také si na internetu u nelítostného publika vysloužili nechtěných 15 minut slávy.

Místa na dvě auta versus malý hatchback

Podívejme se na situaci. Vlastně není třeba nic analyzovat. Máme tu obrovské parkovací místo, malé auto a dva lidi, kteří jednoduše neumějí parkovat do řady. Pravděpodobně se to děje někde ve Spojeném království a rozhodně se nesnažíme soudit všechny britské řidiče. Je pravda, že na internetu vidíme hodně podobných videí, ale toto jednoduše nemá konkurenci.

Přichází zachránce

Po čtyřech minutách naprosté frustrace (z naší strany) vidíme, že na scénu vstoupí člověk, který se na utrpení řidičky už nemohl dívat a rozhodl se jí s parkováním pomoci. Bohužel tento laskavý kolemjdoucí je při navigování do parkovacího místa naprosto tragický a brzy zjistíme proč.  Když nakonec nasedne do auta, aby předvedl, jak se to dělá a zaparkoval ho sám, ukáže se, že ani on neumí podélně zaparkovat. Ach, bože!

Trénink je základ

Přátelé, snažíme se mít pochopení, ale… Podélné parkování není tak těžké, zvláště v malém hatchbacku, když máte místo, které vypadá dostatečně velké pro dvě auta. Pokud máte za volantem podobné potíže, udělejte sobě i ostatním motoristům laskavost – zaparkujte auto na dvorku a jeďte autobusem, nebo si vyčleňte jedno odpoledne, kdy budete trénovat řidičské dovednosti. Tady se můžete podívat na jednoduchý návod, jak snadno podélně zaparkovat. Upřímně řečeno, není to těžké.

Zdroj: Youtube
Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články