Paní Jana poprvé řídila elektromobil a zažila horor. Díky vadné Tesle uvěřila v posmrtný život, nechtěně komunikovala se záhrobím

Když začne v autě blikat obrazovka, je to podivné. Samovolné ovládání hlasitosti, zoomování navigace, křik o smrti, to už vyděsí.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Bylo to jako v hororu. Řidička zažila v Modelu 3 značky Tesla chvilky, při kterých jí běhal mráz po zádech. Začala věřit v nadpřirozeno, v nesporné důkazy života po životě. Měla pocit, že navázala spojení se záhrobím. Je potřeba vysvětlit, že běžně jezdí řidička, paní Jana, svým autem jiné značky. Její vůz však musel do servisu a paní Jana si půjčila auto svého muže. Se kterým sice občas jezdí, ale ne tak často, aby chápala všechny jeho funkce, jeho odlišnosti od zbytku automobilové produkce.

Auto začalo žít svým vlastním životem, šok!

Model Tesla 3, který toho dne nastartovala, ji následně přivodil horké chvilky a zážitek, na který nikdy nezapomene. Vše začalo tím, že multimediální systém automobilu se začal chovat podivně. Jako kdyby ho někdo ovládal, zela bez přičinění řidičky, která jen nevěřícně sledovala, jak jde hlasitost nahoru, dolů, během čtvrt hodiny několikrát dokola. Aby toho nebylo málo, tak svým vlastním životem začala žít navigace Mapa se neustále přibližovala.

iZdroj fotografie: iStock

To vše by ještě vyděšená žena zvládla, ale později mělo být ještě hůř. Později večer paní Jana musela znovu usednout za volant Tesly, a znovu se začal dít věci, které ji nejenom opětovně překvapily, ale teď už skutečně vyděsily. Obrazovka najednou začala blikat, jako v hororu. Něco ve stylu děsivého filmu Kruh. Paní Jana začala řešit po telefonu co dělat a bylo jí doporučeno, aby auto restartovala. Paní si našla vhodné místo na parkovišti a postupovala podle pokynů. 

Na řidičku začali mluvit zemřelí, bylo to děsivé

Když už vše vypadalo, že je vše v pořádku, z reproduktorů se ozval hrozný hluk, a hrubý hlas začal chroptět děsivá slova. Co paní Jana pochytila, dříve, než z auta definitivně utekla, byl něco jako „… smrti pach, jestli zemřeš, neměj strach.“ Na smrt vystrašení řidička odmítla znovu do auta sednout, zavolala si taxi a odjela domů s přesvědčením, že se setkala s nadpřirozenem, se světem mrtvých. Ve skutečnosti šlo ale o něco jiného.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ukázalo se, že se chudák paní stala obětí souběhu několika různých událostí. Tak předně měla tu smůlu, že jak se později ukázalo, automobil měl porouchaný multimediální systém. Proto ta měnící se hlasitost a blikající obrazovka. K tomu manžel, řidič a majitel vozu, byl milovníkem death-metalu. Hudbu, která rozhodně není pro každého, si pouštěl výhradně o samotě v autě, a po restartu začala hrát jeho oblíbená skladba se záhrobní tématikou. To, že se stala cílem zemřelých, mimozemšťanů nebo nadpřirozených sil, si paní už vymluvit nenechala. Dál jezdí pouze v klidu a bezpečí svého Lexusu.

Co vy, zažili jste někdy něco podobného?

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Autor článku

Martin Sedláček

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Izraelské zbraně proudí na Ukrajinu a mohou jí vyhrát válku. Izrael to dlouho odmítal, ale jeho postoj k Rusku změnila sama federace
Události247.cz
Události247.cz
Podvody na lidi tak jednoduché, že na ně vždy někdo naletí. Napálit se je přitom snadné a všechny úspory rázem zmizí v rukou podfukářů
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Exorcismus má kořeny v dávné civilizaci. Už před stovkami let měli lidé důvod ke strachu, děly se strašlivé věci
adbz.cz
adbz.cz
Zápachu v troubě a mikrovlnce se dá snadno zbavit i bez chemie. Pomocníci čekají v kuchyni a stojí pár drobných