Závod dvou silničních pirátů: Motorkář o vlásek unikl jisté smrti

                   

Silničních pirátů je všude po světě mnoho. Nejenom, že jsou během jízdy velmi agresivní, ale také dochází k tomu, že někteří na komunikacích závodí. A v tu chvíli neberou ohled absolutně na nikoho. Jasně to potvrzuje tato situace. Závody auta a motorky způsobily mnoho škod, a to i nevinnému řidiči. Zároveň ukazují, kolik štěstí motorkář měl.

Křižovatka a semafor

Vše začíná na křižovatce, kde se rozsvítí červená. Řidič, který má ve svém voze kameru, tak správně zastaví a dává přednost těm, kteří mají na semaforu zelenou. Ti průběžně projíždí křižovatkou a v danou chvíli ještě nikdo netuší, co by se mohlo za chvíli stát. Už jsou ale slyšet zvuky dvou burácejících motorů. Jeden automobilový, druhý motocyklový. A v tu chvíli vjíždí do křižovatky také dodávka.

Náraz je nevyhnutelný

Dochází k tomu, co je očekávatelné. Tito dva závodníci vjíždějí do křižovatky na červenou, a to právě ve chvíli, kdy se zde také nachází dodávka. Stane se to nejhorší. Náraz automobilu do dodávky. V tu chvíli došlo k velkému ohrožení nevinného řidiče dodávkového vozidla, který jel na zelenou a nepředpokládal, že by se snad někdo z druhého směru vyřítil takto velkou rychlostí, a to na červenou.

Motorkář unikl smrti

Velké štěstí měl motorkář, který s vozem závodil. Jak je vidět, při vjezdu do křižovatky je po jeho pravé straně. Po nárazu se ale auto odráží a těsně před motorkářem se dostává na druhou stranu. Ten se jenom zázrakem dostane právě mezi levou stranu závodícího vozu a dodávky. Vše je tak rychlé, že na první pohled ani není poznat, jak se motorkáři povedlo z této hrozivě vypadající nehody dostat. Až po opakovaném prohlédnutí videa je jasné, že to není ani tak jeho um, jako štěstí.

Díky tomuto ohromnému štěstí vyvázl bez zranění. Třeba se pro příště poučí. Jak z toho, že na červenou se nikdy nejezdí, tak i z toho, že místem pro závodění je okruh, nikoliv běžná silnice.

Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články