Frajírek za volantem to nedal: Tepláky z Lidlu, vulgarismy a sebevědomí ředitele zeměkoule. Podívejte, co předvedl na videu

Na některé jedince platí snad jenom oplácení stejnou mincí, s jakou oni sami začali. Zejména když mají červené tenisky, tepláky z Lidlu a křičí vulgarismy na děti.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem STOPCHAM
                   

Ne a ne, nedají si pokoj. Člověk by si z těchto a podobných „úkazů“ mohl pomalu vyrobit fototapetu a dát si ji do obýváku za televizi. Ale musel by mít opravdu hodně velký obývák, aby se mu tam tolik úkazů vešlo, to by chtělo minimálně zeď 5×7 metrů. A i tak by tam na sobě všichni tito „exoti“ byli pěkně namačkaní. Tolik jich je, a tolik jich máme šanci denně potkat na silnici. Dost však obývákového humoru, pojďme se na toho dnešního podívat společně. Tento je totiž opravdu „výživný“.

Mám červené tenisky, uhněte z cesty

Aneb jak předjíždět na dvojité plné, blokovat všechny ostatní a ve finále ještě zastavit, dát na odiv svoje červené tenisky (pochopte, červené tenisky nenosí jen tak někdo, tyhle boty obouvají vždy jenom frajeři. My nuly si kupujeme bílé, modré nebo černé. Teprve ale červené tenisky ve vás probudí toho správného alfa samce. Případně samici. To jen abyste příště věděli při slevě na Sportisimu) a tepláky (ty už mohou být z Lidlu, nikdo nic nepozná) a jít si to „vyřídit“ s někým, kdo se opovážil se ozvat na váš styl jízdy.

Boreček ve starém BMW, tepláky Nike a tričko z Lidlu, si jde vyřídit účty. Tohle je vrchol arogance, totální průšvih na videu

i

No považte sami. Koupíte si Dodge Charger, to je přece to správné, maskulinní auto, se zamračenou maskou a V8 pod kapotou. Navíc dokáže „zagumovat“ klidně na trojku, a když to jen trochu umíte, dá se s ním užít spoustu zábavy a jezdit každou druhou zatáčku dveřmi napřed. Když to ovšem neumíte, obtočíte to nejpozději ve druhé zatáčce kolem první švestky. A konečně můžete dát najevo i autem, jak velký už jste chlap a co všechno jste dokázal. To v Octavii nebo Passatu opravdu nejde.

Křičet do auta plného dětí vulgarismy je známka ubohosti

Netuším, jestli nějak podobně uvažoval „hrdina“ (možná spíše „záporný hrdina“) z našeho videa, pravdou ale zůstává, že přesně tak se choval. Jako nevychované, arogantní macho, co je zvyklé si to „vyřídit“ s každým, kdo se jen dovolil ozvat. Protože na tyto jedince se nikdo ozývat nebude. Byť by měl 100x pravdu. Pravda ale v tomto případě dotyčné jedince moc nezajímá, hlavní je image. A cokoli pro to mohou udělat, je jedině dobře.

Stát prodává zabavený Dodge Challenger 5,7 V8 HEMI z trestné činnosti. Je za cenu ojeté Fabie

i

Včetně vulgarismů do auta, které je plné dětí. Jak totiž uvádí řidič auta s kamerou: „Z mé strany k žádné debatě s ním ani nedošlo, protože s ‚takovými‘ agresory na silnici se do debaty nepouštím, zvlášť když jsou v autě děti. ‚Přítel‘ z amerického auta bouchal pěstí do mého okénka u řidiče a křičel do něj tolik vulgarismů, že se děti (4 a 7 let) zeptaly, co tím myslel.“ Milé děti, co tím asi dotyčný pán s Dodge myslel? Zřejmě že to, co má v hlavě, je podstatně menší než to, co si myslí, že má možná velké.

Frajer v BMW předjel malou Micru v koloně a dožadoval se místa před ní. Netušil, kdo z ní vyleze

Co kdyby v autě seděli policajti?

Zajímalo by mne, co by se stalo, kdyby v autě nebyly děti, ale naopak dva policajti. Co by se taky nebavili, jen by ukázali průkazy a vyzvali k předložení dokladů. Jak rychle by asi podobným agresorům „sklaplo“. Nebo dva podobní „frajeři“ 2 m/120 kg, co právě jedou z „fitka“ a oba naráz by vystoupili. Jak se to zpívá v té písni od Elánu? „Zrazu prišli taký velký chlapi, spítali sa, či ma niečo trápi.“ Také by zazněly vulgarismy? Také by jim tento fešák v teplácích bouchal do okénka u auta?

Obávám se, že nikoli. Jak to vidíte vy? Co by platilo na podobné „týpky“? Dejte nám vědět do diskuse pod článkem, děkujeme!

Co podle vás platí na podobné jedince?

Zdroj: STOPCHAM
Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Autor článku

Michal Sztolár

Absolvent strojírenské technologie se již od mládí let zajímal o vše, co má čtyři a více kol. Na střední škole uspěl v celostátním kole SOČ s vlastním designem automobilu v systému CAD, od té doby se problematice aut věnuje na denní bázi. S dlouholetou praxí u jednoho z prodejců automobilů mu rukama prošlo nespočet různých typů automobilů, včetně několika opravdových unikátů. Specializuje se na automotive jako výrobní obor, marketing automobilů stejně jako na aktuální přechod k elektromobilitě.

Zobrazit další články